Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
cheesecake_corner_retail_journal

Więcej gastronomii w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno rozszerza ofertę gastronomiczną. We wrześniu i w październiku do grona najemców obiektu dołączyła restauracja KFC oraz cukiernia Cheesecake Corner. Za komercjalizację galerii handlowej odpowiada Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno cieszy się wysoką odwiedzalnością klientów, co przyczynia się do zainteresowania najemców obiektem i wyboru tej lokalizacji dla swoich punktów handlowych. Cieszymy się, że w wymagających warunkach, jakich dzisiaj doświadczamy, nasi najemcy z powodzeniem rozwijają swój biznesmówi Marlena Brzostowska, property manager Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Restauracja KFC, która zajęła lokal o powierzchni ponad 106 mkw., działa w piaseczyńskiej galerii handlowej od 5 października. KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 280 restauracji KFC. Z kolei cukiernia Cheesecake Corner, która jest dostępna dla klientów od września, będzie ósmą lokalizacją tej sieci w Warszawie i okolicach. Marka Cheesecake Corner istnieje od blisko 20 lat. Dzięki obecności w warszawskich galeriach handlowych zyskała rzeszę wiernych klientów. Specjalnością Cheesecake Corner są serniki, klienci doceniają również smak bez oraz inne, dostępne wypieki i desery. W cukierni, która zajęła lokal o powierzchni 30 mkw., klienci mogą kupić wiele rodzajów serników, torty, bezy oraz ciasteczka i miniserniki.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno jest najdłużej istniejącym na rynku obiektem w portfolio Ceetrus Polska. Spółka odpowiada zarówno za zarządzanie tym obiektem, jak i jego komercjalizację.