Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
Netto_retail_journal

Netto: rabaty dla pracowników ochrony zdrowia do końca grudnia

Netto wydłużyło czas obowiązywania rabatu dla pracowników medycznych. Będą oni mogli skorzystać z 10-procentowej zniżki na zakupy do 31 grudnia.

W związku ze zbliżającymi się świętami oraz nadal panującą pandemią Covid-19, Netto podjęło decyzję o utrzymaniu 10-procentowego rabatu na zakupy dla osób, które każdego dnia z wielkim poświęceniem walczą ze skutkami koronawirusa. Pracownicy ochrony zdrowia mogą skorzystać ze zniżki, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23 (a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia). Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów, a regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Rabat obowiązuje do 31 grudnia 2020.

Grudzień to wyjątkowy miesiąc, a w tym roku będzie on inny pod wieloma względami. Niestety duży wpływ ma na to trwająca pandemia, która stawia wiele wyzwań przed pracownikami ochrony zdrowia – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Chcąc podziękować im za wkładany w walkę z pandemią trud, ale także umilić zakupy w okresie Świąt, kiedy to potrzeby nas wszystkich są znacznie większe, postanowiliśmy podjąć decyzję o wydłużeniu czasu obowiązywania 10-procentowego rabatu dla przedstawicieli tej grupy zawodowej dodaje Janusz Stroka.

Rabat dla pracowników ochrony zdrowia to jeden z kolejnych kroków, na jakie zdecydowało się Netto. Pierwsza tego typu akcja rabatowa odbyła się w dniach 4-30 kwietnia. Obecna zaś trwa od 29 października. W celu ułatwienia zakupów wszystkim klientom Netto wydłużyło także godziny pracy sklepów do godz. 23. Nowe godziny pracy placówek mają na celu usprawnienie zakupów odbywających się w obowiązującym reżimie sanitarnym (limity klientów) oraz zwiększenie bezpieczeństwa. Ponadto wydłużone godziny pracy umożliwią zrobienie zakupów osobom, które wykonują obowiązki zawodowe do późnych godzin wieczornych, m.in. pracownikom ochrony zdrowia.


O Netto Polska:

Netto to wywodząca się z Danii sieć handlowa, należąca do Salling Group. Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 roku w Szczecinie. Placówka od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem – format dyskontowy stanowił w tym czasie nowość nie tylko w danym regionie, ale i na całym polskim rynku. Dzięki pojawieniu się sklepów Netto, klienci mogli nabyć towary dobrej jakości w niespotykanych dotąd niskich cenach. Obecnie, po 25 latach od rozpoczęcia działalności w Polsce, Netto posiada blisko 400 sklepów oraz trzy magazyny dystrybucyjne, dzięki czemu zajmuje trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Dzięki umowie zawartej z właścicielem sieci handlowej Tesco w czerwcu 2020 r., Netto przejmie całą polską działalność spółki, zwiększając swój stan posiadania o ok. 300 sklepów i dwa centra dystrybucji. Sieć oferuje swoim klientom asortyment, którego około 95 proc. stanowią produkty od krajowych dostawców. Od dwóch lat dyskonter realizuje swoją strategię rozwoju, wykorzystując nowoczesny koncept Netto 3.0. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.