Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
EPP_Galaxy_iSpot_retail_journal

Szczecińskie Galaxy z salonem iSpot

W należącym do EPP szczecińskim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy został otwarty salon iSpot. Klienci znajdą tam pełną gamę produktów firmy Apple oraz innych czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio i wideo, specjalistyczne porady dotyczące sprzętu i dostęp do autoryzowanego serwisu.

Bogata oferta sklepów z multimediami szczecińskiego Galaxy powiększyła się o ofertę marki uznawanej za najbardziej wartościowy brand świata[1]. Produkty firmy Apple, która w 2021 r. po raz kolejny utrzymała pierwsze miejsce w globalnym rankingu Brand Finance Global 500, cieszą się ogromnym zainteresowaniem również w Polsce. Teraz klienci szczecińskiego centrum handlowego Galaxy będą mogli doświadczyć wysokiego standardu obsługi w nowo otwartym autoryzowanym punkcie sieci salonów iSpot Apple Premium Reseller. Zlokalizowany na poziomie 0 salon iSpot (55 mkw.) to przyjazna przestrzeń, w której można nie tylko zapoznać się z najnowszymi produktami firmy Apple, ale też przetestować je i zgłębić tajniki zaawansowanych technologii. Dodatkowo mieszkańcy Szczecina znajdą tam także punkt przyjęć i wydań serwisowych, dzięki któremu serwis sprzętu będzie niezwykle prosty.

Szeroka oferta multimediów w Galaxy stała się teraz jeszcze bardziej komplementarna, dzięki otwarciu salonu iSpot. Apple to jedna z najbardziej pożądanych marek na świecie, dlatego też obecność iSpot podnosi prestiż naszej lokalizacji, już teraz uchodzącej za jedno z najbardziej stylowych miejsc zakupowych w oczach klientów naszego centrum. Dobór grup docelowych naszej szczecińskiej galerii, doceniających zalety tej kultowej marki, jest dobrym prognostykiem dla możliwości wzrostu iSpot w CHR Galaxy w przyszłości mówi Marcin Ziółkowski, Asset Manager w EPP.

“Jako wiodący dostawca rozwiązań technologicznych, iSpot rozbudowuje swoją sieć autoryzowanych salonów Apple o najpopularniejsze lokalizacje w Polsce. Dlatego nie mogło nas zabraknąć w Galaxy – jedną z ulubionych destynacji zakupowych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego” mówi Dariusz Zająkała, Dyrektor Zarządzający iSpot.

Galaxy to najpopularniejsze i największe miejsce zakupów oraz rozrywki w województwie zachodniopomorskim. Położone przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Szczecina, stanowi część ścisłego centrum miasta. Na powierzchni handlowej 58 tys. mkw. znajduje się 190 sklepów. Klienci mają też dostęp do najnowocześniejszego w regionie kina, kręgielni i przestrzeni fitness.


O EPP

EPP jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto (GLA). Portfel firmy obejmuje 32 projekty (25 handlowych, 6 biurowych oraz jeden wielofunkcyjny w trakcie planowania) o łącznej wartości ponad 2 mld euro i powierzchni najmu wynoszącej ponad milion mkw. Nieruchomości EPP są zlokalizowane w najbardziej atrakcyjnych polskich miastach o największym popycie konsumenckim i potencjale wzrostu.  EPP dąży do zapewnienia jak najwyższych stop zwrotów dla swoich udziałowców poprzez dostarczanie konsumentom unikalnych doświadczeń zakupowych, a najemcom atrakcyjnej powierzchni i innowacyjnych rozwiązań, które pomagają rozwijać ich biznes. Spółka, która działa według formuły REIT, notowana jest na giełdach w Johannesburgu (JSE) w Republice Południowej Afryki i Luksemburgu (LuxSE Euro MTF). Więcej informacji jest dostępnych na www.epp-poland.com.


[1] https://brandirectory.com/rankings/global