Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Szczegółowe informacje w Polityce Prywatności Rozumiem
cropp_retail_journal_centra_handlowe_galerie_handlowe

Najnowocześniejsza odsłona salonu Cropp w Avenidzie Poznań

Salonu Cropp otworzył się ponownie w Avenidzie Poznań w zupełnie nowym koncepcie. Na powiększonej o ponad 100 metrów powierzchni, klienci znajdą szereg oryginalnych designerskich rozwiązań. Odwiedzających salon, od progu wita unikatowy sufit, gigantyczne ekrany oraz oryginalne oznaczenia graficzne. 

Niezmiernie nas cieszy, że marka CROPP wybrała właśnie Avenidę na miejsce, gdzie zaprezentowała swój najnowszy koncept salonu odzieżowego. Obecnie coraz więcej znanych marek stawia na rozwój i najnowocześniejsze aranżacje właśnie u nas – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Jakie zmiany czekają na klientów po remoncie salonu? Szerokie wejście, przyciągająca wzrok witryna, jasne ściany, ciekawe faktury i akcenty kolorystyczne. Odświeżone, stonowane wnętrze ma swój charakter i podkreśla to, co składa się na definicję Croppa: autentyczność, różnorodność i świadomość tego, co się dzieje wokół brandu – również w kontekście ekologii. W designie nowego salonu zdecydowano się zaakcentować różnorodność poprzez siłę kontrastów. W tym celu zastosowano z pozoru ciężkie i mocne materiały w połączeniu z delikatnymi formami, uzyskując dzięki temu wrażenie lekkości. Dodatkowo, w trosce o środowisko, w aranżacji salonu wykorzystane zostały materiały z recyklingu i nadające się do ponownego przetworzenia oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Salon Cropp znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 2.